طراحی بستنی فروشی نوتریسا / گروه معماری طراحی مفهومی کادنا

طراحی بستنی فروشی نوتریسا ؛ راه اندازی مجدد برند بسیار موفق 47 ساله در مکزیک کار آسانی نبود، برندی که هدفش تولید محصولات طبیعی ماست بستنی هیجان انگیز و خوشمزه برای مردم است. چالش طراحی ساخت  فضایی متناسب با فرهنگ مردم همراه با روح و درون مایه برند هم از بیرون و هم از داخل مغازه بود به طوری که مردم احساس کنند بخشی از سفر جدیدی هستند که قرار آغاز شود. از ابتدا زنبور سمبل مجسمه ­وار و نمادین مردم این منطقه بوده است و گرچه زنبور کاملا معقول و قابل درک به نظر می­ رسید، اما هرگز این سمبل مردم مکزیک را به ریشه­های واقعی­شان وصل نکرده بود. بنابراین سفر با شناختن و درک زنبور شگفت­ انگیز مکزیکی سونن کب (گونه ملیپونا بیچایی) آغاز می­شود. نام زنیور از مایاها باستان رسیده است و در واقع نمادهای طراحی را تقویت کرد. حس تعلق، نه تنها از طریق درک گذشته بسیار مهم است، بلکه از طریق نوآوری در پروژه ­ها و دید روشنی از آینده برندهای تجاری اهمیت دارد.

معماران: گروه معماران طراحی مفهومی همکاران و کادنا (Cadena + Asociados Concept Design)

محل: مکزیک

دسته بندی: فست فود

مساحت: 90 متر

سال تکمیل پروژه: 2018

عکس‌ها از: د راس

سازندگان: نورپردازی لمپ، مکسموسا

   

   

رویکردهای طراحی بر ترکیب طرح راه راه زنبور عسل با حس بازیگوشانه و رنگارنگ ترامپو (فرفره­ های دستی رنگی) توجه داشت، در حقیقت هدف طراحی روی نوارهای رنگارنگ ساخته شده از مصالح طبیعی و دست نخورده به عنوان موزائیک کاری و موزاییک ­های سیمانی فروشگاه که یادآور طراوت، سلامتی، طعم، تاریخ و مدرنیته ­اند و یک روح واقعی مدرن مکزیکی، متمرکز بود.

بیان مجدد محصول به صورت یک سالن بستنی طبیعی که از محصولات با کیفیت و خوشمزه­ای ساخته شده و زندگی شما را بهتر می­کند، به هسته اصلی این پروژه تبدیل شده است: به طرز افراطی طبیعی! در حال حاضر، برند نه تنها موفق شده، بلکه شعار تبلیغی و کاریش مروج سلامتی، حفاظت، کیفیت و خوشمزگی خواهد بود و هدف اصلی آنها خلق لبخند است.

archdaily

مشاوره معماری و دکوراسیون داخلی

لطفا با کارشناسان ما جهت مشاوره و پاسخگویی به سوالات، تماس بگیرید.
021-44727200
021-44761653

Download Nulled WordPress Themes
Premium WordPress Themes Download
Free Download WordPress Themes
Download WordPress Themes
udemy course download free
download samsung firmware
Download Nulled WordPress Themes
online free course
دیدگاه شما

برای ارسال دیدگاه لطفا ابتدا وارد سایت شوید .

وارد شوید

برگشت به بالا
معماری | دکوراسیون داخلی