دکوراسیون یلدایی ؛ با این ایده ها به استقبال بلندترین شب سال بروید!

دکوراسیون یلدایی

1پاییز هم دارد به آخر می رسد و یلدا، طولانی ترین شب سال در راه است. حالا که قرار است با این فصل زیبا خداحافظی کنیم، چه بهتر که شبی خاطره انگیز برایمان رقم بخورد. یلدا بهانه این مطلب پویانو است برای به اشتراک گذاشتن ایده های داغ شب چله با شما، پس تا پایان این مطلب با ما همراه باشید و بهترین ایده های دکوراسیون یلدایی ما را گلچین کنید.

دکوراسیون یلدایی

شاید یلدا تا زمستان فاصله ای نداشته باشد، اما هر چه باشد، آخرین روز پاییز است. یک دکوراسیون یلدایی باید یک دکوراسیون پاییزی باشد. بنابراین سعی کنید تا می توانید از پاییز و آن چه برایتان باقی گذاشته استفاده کنید. برگ های پاییزی را جمع کنید و سفره خود را با آن ها تزیین نمایید. استفاده از زیر لیوانی و جاشمعی های شکل برگ هم ایده جالبی است.

یک دکوراسیون یلدایی باید یک دکوراسیون پاییزی باشد

شاید اولین چیزی که بیش تر ما با فکر کردن به شب یلدا به خاطر می آوریم، انار باشد. انار می تواند برای چیدمان یلدایی شما گزینه خوبی باشد. کافی است آن را به شکلی برش دهید که شمع های کشیده داخلش فرو بروند. اگر این کار برای شما خیلی سخت است و به دردسرش نمی ارزد، می توانید جاشمعی هایی به شکل انار پیدا کنید که این روزها خصوصا حالا که به یلدا نزدیک و نزدیک تر می شویم، خیلی راحت پیدا می شوند.

در کنار انار از گل و برگ نیز می توانید استفاده نمایید.

انارها را می توانید داخل کاسه های آبی رنگی که مخصوص تم یلدا هستند نیز درون آب غوطه ور کنید. در کنار انار از گل و برگ نیز می توانید استفاده نمایید.

برای این که به مهمانان یبدایی تان خوشامد بگویید، یک انار را داخل روبان قرمز رنگ پیچیده و به درب ورودی منزل آویزان کنید. مطمئن باشید این ایده از بکرترین چیزهایی است که می توانید به کار ببرید و حسابی مهمان های تان را ذوق زده خواهد کرد.

از برگ های مصنوعی پاییزی می توانید به عنوان زیر بشقابی استفاده کنید. شاید ست آماده این مدل زیر بشقابی هم قابل تهیه باشد. حواستان باشد که برگ های طبیعی برای این کار مناسب نیستند، زیرا سریع خرد می شوند و منظره بدی ایجاد می کنند.

پالت رنگی تمی که برای چیدمان یلدایی انتخاب می کنید را این گونه در نظر بگیرید: ترکیبی از رنگ های زرد، نارنجی و قرمز. شاید کمی رنگ سبز و طلایی هم در این میان بد نباشد.

به مهمانان تان هدیه بدهید. با یک ایده مقرون به صرف و جالب می توانید خاطره خوشی از مهمانی یلدای خود در ذهن آن ها ایجاد کنید. یک بیت شعر یا یک یادگاری داخل کارت پستال هنداونه ای شکل چطور است؟ مطمئنا خودتان از پس درست کردن این کارت پستال ها بر خواهید آمد!

اگر میانه تان با کاردستی درست کردن خوب است، انارهای مقوایی درست کنید. خوبی این انارها به این است که اگر در جای مناسبی نگه شان دارید، می توانید سال بعد نیز مجددا از آن ها استفاده کنید.

یکی از همنشین های خوب انار در چیدمان یلدا میوه درخت بلوط است

یکی از همنشین های خوب انار در چیدمان یلدا میوه درخت بلوط است. این میوه ها خراب نمی شوند، پس می توانید بعد از اتمام یلدا آن ها را برای یلدای بعدی نگه دارید.

بعدها که ورقش خواهید زد، حس خوبش را درک می کنید.

اگر حوصله تان زیاد است و عاشق خاطره بازی هم هستید، شاید بد نباشد یک دفترچه یلدایی درست کنید. این دفترچه می تواند هر طرح و فرمی داشته باشد، اما بهتر است رنگ آن را قرمز در نظر بگیرید. دفترچه را در شب یلدا بین مهمانان خود دست به دست کنید تا هر کس، جمله یادگاری خود را در آن بنویسد. بعدها که ورقش خواهید زد، حس خوبش را درک می کنید.

 

 

 

معماری و دکوراسیون داخلی پویانو | اکبری

 

مشاوره معماری و دکوراسیون داخلی

لطفا با کارشناسان ما جهت مشاوره و پاسخگویی به سوالات، تماس بگیرید.
021-44727200
021-44761653

Premium WordPress Themes Download
Download WordPress Themes Free
Download Premium WordPress Themes Free
Download WordPress Themes Free
udemy paid course free download
download lava firmware
Download WordPress Themes Free
free download udemy course
دیدگاه شما

برای ارسال دیدگاه لطفا ابتدا وارد سایت شوید .

وارد شوید

برگشت به بالا
معماری | دکوراسیون داخلی
x کارایی بهتر در اپلیکیشن دانلود برنامه